Senior JavaScript Developer GRH Polska

  • Rzeszów, podkarpackie

GRH Polska tworzą ludzie, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją. Jako agencji zależy nam na zaufaniu naszych Klientów, którymi są zarówno Kandydaci poszukujący pracy jak i Pracodawcy.

POSZUKIWANY: Senior JavaScript Developer

Miejsce pracy: Lublin LUB ZDALNIE

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektowaniu i tworzeniu nowych rozwiązań webowych
  • Podnoszenie kwalifikacji kolegów z zespołu
  • Utrzymanie oraz rozwój front-endu wykorzystując między innymi React
  • Projektowanie i rozwój warstwy UI wytwarzanych produktów
  • Realizacja prototypów rozwiązań
  • Implementacja rozwiązań warstw back-end

Jeżeli:

  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie związane z budowaniem aplikacji webowych
  • Bardzo dobrze odnajdujesz się w React, Node, JavaScript, TypeScript, Redux
  • Znasz przynajmniej jeden preprocesor CSS (SASS / LESS)
  • Znasz webpack / gulp
  • Twój j. angielski jest na poziomie min. B1

W zamian za zwoje zaangażowanie otrzymasz:

  • Pracę w 11 - 12 osobowym zespole programistów (Python, PHP, React, React Native -- firma nie jest korporacją, liczy się dla nich człowiek :)
  • Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków (firma składa się z 20 osób)
  • Praca stacjonarna w elastycznych godzinach (firma pracuje w przedziale - 7:00 -- 18:00), od poniedziałku do piątku
  • Umowę o pracę, Umowę zlecenie lub B2B (zależne od twoich preferencji)
  • Wynagrodzenie podstawowe do 12 000 zł netto (17 000 zł brutto na UoP i 15 500 zł netto na B2B)
  • Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy
  • Pracę przy wymagających projektach łączących różny zakres technologii (projekty międzynarodowe oraz krajowe)
  • Szkolenia poszerzające kompetencje

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń: 501-726-511

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Senior JavaScript Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Senior JavaScript Developer w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub Aplikuj na oferte pracy Senior JavaScript Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior JavaScript Developer, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca.

Informacje o pracodawcy

GRH Polska

Praca Senior JavaScript Developer, Rzeszów

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamil Kaszycki

k.kaszycki@grhpolska.com

501726511

KRAZ: 16998

Inne ogłoszenia pracodawcy

Mobile Developer (IONIC)

Rzeszów, podkarpackie

Praca w mieście

Warszawa 3329
Wrocław 1354
Kraków 1338
Katowice 891
Poznań 681
Gdańsk 542