.Net developer Business Bridge Group Sp. z o.o.

  • Legnica, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania - osoby do pracy, na stanowisku: .Net developer

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • budowanie aplikacji w oparciu o .NET,

  • prowadzenie działań rozwojowych oprogramowania software'owego,

  • implementowanie oprogramowania u Klientów z różnych branż w Polsce i za granicą,

  • dbanie o jakość kodu, zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • pracowałeś już z systemem kontroli wersji (Git),

  • znasz Entity Framework/EF Core,

  • masz praktyczną wiedzę z relacyjnych baz danych,

  • możesz pochwalić się znajomością wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych,

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym - atut mile widziany,

  • cechują Cię: stała gotowość do rozwoju, umiejętności analitycznego myślenia, a także pracy zespołowej,

  • mile widziane: doświadczenie z VUE/Angular/React oraz znajomość TypeScript, Docker'a i Microsoft Azure.

Pracodawca oferuje:

  • wynagrodzenie: 9k - 15k netto + VAT (B2B)

  • rozwój pracownika poprzez dofinansowanie wyjazdów na szkolenia, konferencje, -technologiczne spotkania oraz do kursów kierunkowych i studiów podyplomowych,

  • współpracę długoterminową,

  • dowolną formę zatrudnienia,

  • pracę w biurze we Wrocławiu lub Legnicy (możliwość pracy zdalnej),

  • elastyczne godziny pracy,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,

  • lekcje z języka angielskiego z native speakerem.

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako .Net developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: .Net developer w miejscowości: Legnica. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy .Net developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko .Net developer, praca w Legnica dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Business Bridge Group Sp. z o.o.

Praca .Net developer, Legnica

Inne ogłoszenia pracodawcy

PHP Developer

Legnica, dolnośląskie

.Net developer

Legnica, Polska

Senior QA Engineer

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512