Enterprise Account Manager (dział CyberSecurity) Teamquest

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Naszym Klientem jest ekspercka firma specjalizująca się w dwóch kluczowych obszarach Cloud oraz CyberSecurity. Ich filarem jest zespół profesjonalistów specjalizujących się w technologiach oferowanych przez wiodących producentów. Zajmują się integracją, tworzeniem i utrzymaniem nowoczesnych środowisk pracy klientów, czołowych firm i instytucji na rynku. Mają na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Partnera Roku Modern Work & Surface 2021 firmy Microsoft.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B w obszarze Cyber Security
  • Umiejętność utrzymywania długofalowej współpracy z Klientami kluczowymi
  • Umiejętność aktywnego pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych
  • Znajomość rynku Cyber Security
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Work life balance
  • Elastyczna forma zatrudnienia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zgrany team, zagraniczne wyjazdy
  • Indywidualny budżet na rozwój
  • Karta multisport

Obowiązki:

  • Sprzedaż sprzedaż zaawansowanych rozwiązań CyberSecurity
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Współpraca z czołowymi dostawcami CyberSecurity
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Reprezentacja firmy
  • Samodzielne prowadzenie procesu sprzedażowego: od pozyskania Klienta przez spotkania, negocjacje handlowe, opracowywanie ofert oraz negocjacje umów
  • Poszerzanie wiedzy w ramach oferowanych rozwiązań

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Enterprise Account Manager (dział CyberSecurity)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Enterprise Account Manager (dział CyberSecurity) w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Enterprise Account Manager (dział CyberSecurity) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Enterprise Account Manager (dział CyberSecurity), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Enterprise Account Manager (dział CyberSecurity), Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

IT security analyst

Warszawa, mazowieckie

Support Engineer/DevOps

Praca w mieście

Warszawa 3042
Wrocław 1260
Kraków 1226
Katowice 839
Poznań 617
Gdańsk 485