Product Manager ze znajomością rynku chińskiego Teamquest

  • Kraków, małopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Firma, która dostarcza zaawansowane rozwiązania z zakresu elektroniki użytkowej, urządzeń mobilnych i zaawansowanych tłumaczy mowy szuka osoby na stanowisko: Product Manager ze znajomością rynku chińskiego

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo wysoki poziom umiejętności technicznych
  • Znajomość rynku i kultury chińskiej
  • Umiejętność argumentowania podjętych decyzji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie we współpracy z Chinami powyżej 1 roku, znajomość rynku

Oferujemy:

  • Duży wpływ na kształt organizacji zespołu i działu
  • Elastyczny czas pracy
  • Indywidualne podejście do pracownika
  • Ciągły rozwój
  • Praca zdalna lub na miejscu w Krakowie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • Płaska struktura i przyjazna atmosfera
  • Biura przyjazne zwierzętom
  • Karta sportowa, opieka zdrowotna
  • Częste imprezy, eventy i wyjazdy np. wyjazd do Czarnobyla i Kijowa.
  • Tradycyjny coroczny wyjazd na Mazury

Obowiązki:

  • Projektowanie od podstaw szczegółowej specyfikacji nowych urządzeń we współpracy z partnerami projektowymi
  • Nadzór techniczny i ocena nowych produktów
  • Weryfikacja jakości i wdrażanie rozwiązań ją podnoszących
  • Rozwiązywanie problemów natury technicznej projektowanych urządzeń
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych
  • Współpraca z partnerami w Chinach oraz zespołem developerskim tworzącym software w Polsce na etapie projektowania i egzekwowania ustaleń dotyczących projektów
  • Odpowiedzialność za kontakty z chińskimi partnerami

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Product Manager ze znajomością rynku chińskiego

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Product Manager ze znajomością rynku chińskiego w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Product Manager ze znajomością rynku chińskiego Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Product Manager ze znajomością rynku chińskiego, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Product Manager ze znajomością rynku chińskiego, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Regular Front-end Developer

Kraków, małopolskie

Ruby on Rails Senior developer

Java Script Developer

Programista Baz Danych

Praca w mieście

Warszawa 3042
Wrocław 1260
Kraków 1226
Katowice 839
Poznań 617
Gdańsk 485