Fullstack Developer (Angular+Java) Teamquest

  • Katowice, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Nasz klient współpracuje z organizacjami opierającymi rozwój swojego biznesu na efektywnym wykorzystaniu cyfrowych rozwiązań z obszaru Big Data, Microservices, Cloud.Firma aktywnie wspomaga klientów w projektowaniu, budowie i rozwoju produktów cyfrowych z tych obszarów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Angular'a, JavaScript, CSS - technologii frontendowych
  • Bardzo dobra znajomość języka Java i technologii około Javovych
  • Znajomość Spring, Spring boot, REST
  • Znajomość git, procesów wytwórczych CI/CD

Oferujemy:

  • Długofalowa współpraca w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B
  • Niekorporacyjna atmosfera
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet medyczny

Obowiązki:

  • Wsparcie w wytwarzaniu aplikacji mikroserwisowej
  • Migracje w stronę nowoczesnych technologii
  • Wpływ na architekturę dedykowanej aplikacji

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Fullstack Developer (Angular+Java)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Fullstack Developer (Angular+Java) w miejscowości: Katowice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Fullstack Developer (Angular+Java) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Fullstack Developer (Angular+Java), praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Fullstack Developer (Angular+Java), Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

React Software Developer

Katowice, śląskie

Frontend Tech Lead

PHP Magento Developer

Regular/Senior PHP Developer

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512