Angular Developer NBCR Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Zadania:

  • Tworzenie aplikacji badawczych i oprogramowania dla biznesu
  • Tworzenie nowych funkcjonalności
  • Wykonywanie testów jednostkowych produktu
  • Review PR

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy przy złożonych projektach związanych z tworzeniem aplikacji internetowych (+2,5 roku)
  • Dobra znajomość TypeScript, JavaScript, HTML5/CSS3/SASS
  • Dobra znajomość node.js
  • Bardzo dobra znajomość Angulara 2+
  • Doświadczenie w ciągłej integracji i testowaniu jednostkowym
  • Doświadczenie z responsywnym projektowaniem stron internetowych
  • Dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość wzorców projektowych i zasad oprogramowania
  • Zrozumienie wzorca projektowego mikroserwisów
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta NBCR
  • współpracę długoterminową w oparciu o B2B (z płatnymi dniami wolnymi)
  • interesujące i nowoczesne projekty
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • do 5 dni płatnego sick- leave (rocznie)
  • wyjazdy integracyjne
  • lekcje j. angielskiego i włoskiego
  • budżet szkoleniowy
  • prywatna opieka medyczna
  • praca biurze w Warszawie, Toruniu lub we Wrocławiu lub zdalnie

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Angular Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Angular Developer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Angular Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Angular Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBCR Sp. z o.o.

Praca Angular Developer, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Programista JavaScript

Warszawa, mazowieckie

.Net Developer

Software Developer

JavaScript Developer

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512