Wyszukaj spośród 23734 ogłoszeń o pracę

Full Stack Developer -- ASP .NET Core + Angular GRH Polska

  • Rzeszów, podkarpackie
  • 25-08-2021 , do końca 95 dni

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Full Stack Developera dla firmy zajmującej się rozwojem platformy nAxiom (autorskie środowisko do tworzenia wydajnych i bezpiecznych aplikacji dedykowanych dla organizacji). 

 

 

Liczba etatów: 2

• Full Stack Developer: ASP.NET Core + Angular

 

Miejsce pracy: Strefa Jasionka (okolice Rzeszowa) lub Praca zdalna - Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy - 7:00 - 9:00 (Pon. - Pt.)

Zespół developerski:  6 osób - firma poszerza zespół projektowy do 8 osób

 

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:

• Udział w projektach zakresie rozwoju platformy nAxiom (aplikacja webowa i mobilna) – praca w SCRUM  

• Tworzenie wysokiej jakości, przejrzystego kodu – praca przy projekcie w najnowszych technologiach (ASP .NET Core 3.1 + Angular 10) 

• Proponowanie sprawdzonych lub innowacyjnych rozwiązań 

 

Jeżeli:

• Masz doświadczenie związane z pracą w technologiach: ASP.NET Core oraz Angular (2+) 

• Nie masz problemów ze znajomością MS SQL 

• Bardzo dobrze znasz interfejs WebApi 

 

A dodatkowo (mile widziane): 

• Znasz platformę Azure oraz język TypeScript, SCSS

• Nie są Ci obce RXJS, Entity Framework oraz Identity Serwe

• Potrafisz testować XUnit

• Znasz zagadnienia aplikacji mobilnych (Ionic/Xamarin) 

 

 

 

to czekamy właśnie na Ciebie!

 

W zamian za swoje pracę otrzymasz:

• Wynagrodzenie podstawowe dostosowane do posiadanego doświadczenia: 8000 - 13 00 netto (B2B) lub adekwatnie na UoP

• Możliwość dostosowania warunków pracy do indywidualnych potrzeb - Praca zdalna w elastycznych godzinach rozpoczęcia pracy, w przedziale 7:00 - 9:00 (Pon. - Pt.) lub stacjonarnie w Rzeszowskim biurze (stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy)

• Wyzwania zawodowe gwarantujące stały rozwój umiejętności - praca przy projekcie w najnowszych technologiach oraz przy platformie która jest nowością na rynku

• Możliwość realizowania własnych pomysłów

 

 

 

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń: 501-726-511

 

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: full-stack-developer-asp.gbia.qszq@tbapply.pl

 

 

 

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

 

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Full Stack Developer -- ASP .NET Core + Angular

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Full Stack Developer -- ASP .NET Core + Angular w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub Aplikuj na oferte pracy Full Stack Developer -- ASP .NET Core + Angular Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Full Stack Developer -- ASP .NET Core + Angular, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca.

Informacje o pracodawcy


GRH Polska


Praca Full Stack Developer -- ASP .NET Core + Angular, Rzeszów


Oferta jest ważna jeszcze 95 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamil Kaszycki

k.kaszycki@grhpolska.com

501726511

KRAZ: 16998

Praca w mieście

Warszawa 3329
Wrocław 1354
Kraków 1338
Katowice 891
Poznań 681
Gdańsk 542
Zobacz więcej