Developer .NET Teamquest

  • Kraków, małopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Nasz klient jest firmą konsultingową zajmującą się automatyzacją oraz machine learningiem działającą z Londynu i Nowego Jorku. Współpracuje z przedsiębiorstwami typu scale-up i dużymi korporacjami, aby wprowadzać rozwiązania poprzez walidację problemów, określanie pomysłów i budowanie świetnych produktów. Klient jest partnerem Google AI.

Wymagania:

  • Znajomość technologii: C#, .NET Core, Web API, ASP.NET
  • Doskonała znajomość testów jednostkowych
  • Doświadczenie w technologiach front-end, takich jak Angular czy React
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji internetowych
  • Doświadczenie z Azure lub innymi rozwiązaniami opartymi na chmurze
  • Dobra znajomość MS SQL Server
  • Umiejętność samodzielnej pracy, badania najnowszych technologii i planowania własnych rozwiązań problemów.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Node.js lub Python
  • Znajomość Machine Learning lub AI

Oferujemy:

  • Pracę na sprzęcie Apple
  • 26 dni płatnego urlopu
  • Dostęp do Udemy for Business

Obowiązki:

  • Współpraca z konsultantami, projektantami, ekspertami od machine learning i sztucznej inteligencji,
  • Prowadzenie i dostarczanie funkcji / produktu / projektów end-to-end.
  • Poprawa bezpieczeństwa aplikacji, uczestniczenie w pen-testach i implementacja rekomendacji.
  • Poufne komunikowanie szczegółów wdrożenia, aby zespół mógł przetłumaczyć terminologię techniczną klientom.
  • Praca na różnych projektach w różnych branżach, od łączenia się z interfejsami API po pracę nad projektami machine learning i data science.

Świetna lokalizacja

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Developer .NET

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Developer .NET w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Developer .NET Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Developer .NET, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Developer .NET, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Regular Front-end Developer

Kraków, małopolskie

Ruby on Rails Senior developer

DevOps Engineer

Developer .NET

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512