Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Mid .NET Developer Teamquest

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Branża: IT - Administracja
  • Kraj: Polska

Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Programisty .NET
  • dobra znajomość: C#/.NET Core/MVC
  • znajomość integracji systemów webowych
  • znajomość REST, Git
  • język angielski na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na UoP
  • szybki proces rekrutacyjny- 1 rozmowa
  • praca zdalna lub z biura w Warszawie
  • elastyczny czas pracy
  • kartę MultiSport, opieka medyczna
  • karta kafeteryjna
  • krótszy czas pracy w piątki

Obowiązki:

  • praca nad wewnętrznym projektem - aplikacja WEB od etapu wyceny dostarczonych wymagań, doboru stosowanych rozwiązań i ich wykorzystania, a kończąc na uruchomieniu systemu w środowiskach docelowych razem z dostarczeniem dokumentacji
  • w ramach projektów będziesz odpowiedzialny za kreowanie i wdrażanie rozwiązań, w tym integrację z innymi systemami
  • będziesz tworzyć nowe funkcjonalności dla systemu oraz rozwijać już istniejącą wersję włącznie z monitoringiem, poprawą błędów i optymalizacją
  • praca w zespole scrumowym

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Mid .NET Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Mid .NET Developer w miejscowości: Bydgoszcz. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Mid .NET Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mid .NET Developer, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.