Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Administrator Baz Danych Teamquest

  • Rzeszów, podkarpackie

Nasz klient, firma świadcząca usługi marketingowe oraz dostarczająca oprogramowanie dla największych przedsiębiorstw z branży farmaceutycznej, aktualnie poszukuje pracownika do modyfikacji aplikacji, tak aby dopasować istniejącą już aplikację do indywidualnych potrzeb klienta. Aplikacja jaką proponuje firma, pomaga firmom w takich czynnościach jak: przepływ dokumentów, rozliczenia, kampanie, zarządzanie danymi, synchronizacja danych. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania:

  • Doświadczenie w administrowaniu relacyjnymi bazami danych (minimum 3 lata)
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Znajomość systemu Windows i Linux

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w tworzeniu raportów PowerBI
  • Doświadczenie w administracji serwerami Apache / Ngnix

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Płatny urlop
  • Wyjazdy integracyjne
  • Projekt, do którego dołączysz jest prowadzony przez osobę techniczną

Obowiązki:

  • Zarządzanie relacyjnymi bazami danych (Postgresql, mysql, mssql)
  • Optymalizacja i konfiguracja baz danych
  • Tworzenie i nadzór raportów
  • Import i eksport danych
  • Druga linia wsparcia dla wybranych projektów wewnętrznych

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Administrator Baz Danych

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Administrator Baz Danych w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Administrator Baz Danych Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Administrator Baz Danych, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.