Developer .NET Teamquest

  • Kraków, małopolskie

Naszym klientem jest software house świadczący kompleksowe usługi informatyczne. Firma wdraża niestandardowe i przyjazne dla użytkownika rozwiązania dla przedsiębiorców z różnych branż. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania:

  • Znajomość C# i .NET,
  • Znajomość relacyjnych baz danych MS SQL lub PostgreSQL,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Podstawowa znajomość XUnit/NUnit,
  • Podstawowa znajomość EntityFramework,
  • Chęć poznania dobrych praktyk/wzorców projektowych.

Dodatkowe atuty:

  • Podstawowa znajomość JavaScript/TypeScript/Angular,
  • Znajomość relacyjnych baz danych Oracle.
  • Podstawowa znajomość Xamarin.Forms

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w branży IT pod okiem doświadczonych programistów,
  • Zatrudnienie na dowolną umowę (uop,B2B)
  • Udział w wartościowych szkoleniach
  • Możliwość całkowitej pracy zdalnej lub z biura (biuro zlokalizowane w centrum Krakowa)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy

Obowiązki:

  • Dbałość o jakość kodu oraz zgodność z obowiązującymi standardami,
  • Współpraca z zespołem,
  • Projektowanie oraz implementacja nowego oprogramowania

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Developer .NET

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Developer .NET w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Developer .NET Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Developer .NET, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Developer .NET, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Node.js Regular Developer

Kraków, małopolskie

Angular Developer (Junior/Mid)

System Administrator Linux

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512