Programista C++ NBCR Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Zadania:

  • Tworzenie oprogramowania (C++17) w branży automotive
  • Analiza wymagań i projektowanie oprogramowania w dziedzinie sieci i komunikacji
  • Praca na systemie Linux
  • Zapewnianie wysokiej jakości oprogramowania poprzez testy jednostkowe i testowanie integracji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (ok. 2/3 lat)
  • Doświadczenie w programowaniu w języku C ++
  • Praktyczne umiejętności programowania zorientowanego obiektowo (OOP)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Linux, Java, Network, Security
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • Długofalową i stabilną współpracę
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w dużych, komercyjnych projektach
  • Możliwość udziału w innowacyjnych i wymagających zadaniach
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku polskim i światowym
  • Wyjazdy zagraniczne do europejskich siedzib firmy
  • Liczne benefity pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, imprezy integracyjne)
  • Możliwość pogłębiania swoich umiejętności i kwalifikacji, zgodnie z ambicjami i predyspozycjami pracownika
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca zdalna/hybrydowa lub stacjonarna (do wyboru)

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako Programista C++

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Programista C++ w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Programista C++ Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista C++, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBCR Sp. z o.o.

Praca Programista C++, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

JavaScript Developer

Wrocław, dolnośląskie

Programista C++

Junior C++ Developer

Praca w mieście

Warszawa 3329
Wrocław 1354
Kraków 1338
Katowice 891
Poznań 681
Gdańsk 542