Junior/Mid PHP Developer Teamquest

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Nasz Klient to szybko rozwijająca się firma programistyczna zarządzająca innowacyjnymi projektami handlu elektronicznego na całym świecie, która została uznana za jednego z wiodących producentów oprogramowania dla handlu elektronicznego na świecie. Wraz z rosnącą ilością dostarczanego kodu i obsługiwanych użytkowników, firma dąży do podniesienia jakości i spójności dostarczanych produktów, aby zapewnić użytkownikom końcowym jak najlepsze wrażenia

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia komercyjnego jako PHP Developer
  • Bardzo dobra znajomość języka PHP
  • Dobra znajomość frameworka Symfony
  • Umiejętność pracy w zwinnych metodykach
  • Znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zagadnień chmurowych (AWS)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B
  • Lekcje Angielskiego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport

Obowiązki:

  • Projektowanie aplikacji na wymagających, międzynarodowych projektach
  • Pisanie czystego kodu z zachowaniem dobrych praktyk i ustalonego standardu w zespole
  • Rozwiązywaniem problemów i testowaniem oprogramowania oraz baz danych
  • Aktywny udział w rozwoju projektu

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Junior/Mid PHP Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Junior/Mid PHP Developer w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Junior/Mid PHP Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior/Mid PHP Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Junior/Mid PHP Developer, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Developer .NET/C#

Wrocław, dolnośląskie

Senior Full Stack Java Developer

Junior .NET Developer

Front-end (Angular2+) Developer

React Software Developer

Praca w mieście

Warszawa 3329
Wrocław 1354
Kraków 1338
Katowice 891
Poznań 681
Gdańsk 542