Senior .NET Developer (Core + Angular) GRH Polska

  • Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy:

• Senior Full Stack Developer: ASP .NET Core + Angular

Miejsce pracy: Strefa Jasionka (okolice Rzeszowa) lub Praca zdalna - Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy - 7:00 - 9:00 (Pon. - Pt.)

Zespół developerów: Kilku / kilkunastu programistów - firma systematycznie powiększa swój zespół

Opis:  Rzeszowski producent oprogramowania oraz dostawca specjalistycznych rozwiązań IT.

Obecnie rozwija platformę nAxiom – autorskie środowisko do tworzenia wydajnych i bezpiecznych aplikacji dedykowanych dla organizacji

Na wstępie powiem Ci co dla Ciebie przygotowaliśmy:

• Wynagrodzenie podstawowe dostosowane do posiadanego doświadczenia: do 20 000 zł netto (B2B)

• Możliwość dostosowania warunków pracy do indywidualnych potrzeb - Praca zdalna w elastycznych godzinach rozpoczęcia pracy, w przedziale 7:00 - 9:00 (Pon. - Pt.) lub stacjonarnie w Rzeszowskim biurze (stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy)

• Wyzwania zawodowe gwarantujące stały rozwój umiejętności - praca przy projekcie w najnowszych technologiach oraz przy platformie która jest nowością na rynku

• Możliwość realizowania własnych pomysłów

Prosty i jasny zakres obowiązków:

• Udział w projektach zakresie rozwoju platformy nAxiom (aplikacja weebowa i mobilna) – praca w SCRUM

• Tworzenie wysokiej jakości, przejrzystego kodu – praca przy projekcie w najnowszych technologiach (ASP .NET Core 3.1 + Angular 10)

• Proponowanie sprawdzonych i innowacyjnych rozwiązań

• Wsparcie zespołu Programistów (5-6 osób)

Jeśli:

• Masz doświadczenie związane z pracą w technologiach: ASP.NET Core oraz Angular (2+)

• Nie masz problemów ze znajomością MS SQL

• Bardzo dobrze znasz interfejs WebApi

A dodatkowo (mile widziane):

• Posiadasz doświadczenie związane z kierowaniem zespołem developerów

• Znasz platformę Azure oraz język TypeScript, SCSS

• Nie są Ci obce RXJS, Entity Framework oraz Identity Serwe

• Potrafisz testować XUnit

• Znasz zagadnienia aplikacji mobilnych (Ionic/Xamarin)

to czekamy właśnie na Ciebie!

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: senior-net-developer.fwsa.qszq@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Senior .NET Developer (Core + Angular)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Senior .NET Developer (Core + Angular) w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub Aplikuj na oferte pracy Senior .NET Developer (Core + Angular) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior .NET Developer (Core + Angular) , praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca.

Informacje o pracodawcy

GRH Polska

Praca Senior .NET Developer (Core + Angular) , Rzeszów

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamil Kaszycki

k.kaszycki@grhpolska.com

501726511

KRAZ: 16998

Inne ogłoszenia pracodawcy

Mobile Developer (IONIC)

Rzeszów, podkarpackie

Architekt systemów Low-code

Analityk / Architekt systemów IT

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512