Architekt systemów Low-code GRH Polska

  • Rzeszów, podkarpackie
    Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

POSZUKIWANY Architekt systemów IT (Low-Code)

Miejsce pracy: Tajęcina (okolice Rzeszowa) - możliwość pracy hybrydowej

Oferta dla Ciebie:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub B2B
  • Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 - 16:00
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem
  • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Opieka medyczna z PZU
  • Dofinansowanie do obiadów (5 zł dziennie)
  • Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą
  • Coroczne imprezy integracyjne
  • A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach w zakresie wdrożeń aplikacji Low-code
  • Wyznaczanie architektury wdrożeń aplikacji Low-code
  • Przygotowywanie planów i harmonogramów wykonania projektu
  • Zarządzanie zadaniami zespołu wdrożeń
  • Kontrola wykonania zadań przez zespół wdrożeń
  • Wsparcia merytoryczne zespołów wdrożeniowych i sprzedażowych
  • Projektowanie i dokumentowanie architektury systemów IT
  • Prowadzenie projektów IT
  • Analiza procesów, analiza wymagań na potrzeby projektów informatycznych
  • Modelowanie oprogramowania

Niezbędne kwalifikacje:

  • Min. 2 letnie doświadczenie przy wdrażaniu systemów w sektorze MSP lub EDU
  • Znajomość narzędzi BPMN i UML
  • Dobra znajomość SQL
  • Znajomość systemów ERP, DMS
  • Czynne prawo jazdy kat. B

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń: 501-726-511

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Architekt systemów Low-code

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Architekt systemów Low-code w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub Aplikuj na oferte pracy Architekt systemów Low-code Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Architekt systemów Low-code, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca.

Informacje o pracodawcy

GRH Polska

Praca Architekt systemów Low-code, Rzeszów Rzeszów

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamil Kaszycki

k.kaszycki@grhpolska.com

501726511

KRAZ: 16998

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512