Android Developer (cała Polska) NBCR Sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie
    Poznań, wielkopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Zadania:

  • prace nad projektem z branży TELCO,
  • rozwój aplikacji na platformę Android,
  • rozwój nowych funkcjonalnośćci(60%),
  • prace utrzymaniowe (30%),
  • współpraca z innymi zespołami developerów i testerów.

Wymagania:

  • ok. 2,5 roku doświadczenia w Koltin,
  • ok. roczne doświadczenie w programowaniu aplikacji na platformę Android,
  • dobra znajomość bibliotek Dagger2, RxJava2, Retrofit, Mockito,
  • znajomość wzorca projektowego MVVM,
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Java,
  • Android Architecture Components,
  • CI / CD tools,
  • Exoplayer library,
  • Firebase SDK.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez klienta NBCR,
  • możliwość zatrudnienia na B2B lub umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • projekt długoterminowy (nastawienie na stałą współpracę),
  • możliwość pracy całkowicie zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej (do wyboru),
  • elastyczne godziny pracy,
  • benefity (np. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport),
  • możliwość korzystania z platform e-lerningowych oraz szkoleń wewnętrznych,
  • Duże możliwości rozwoju i korzystania z nowoczesnych technologii i rozwiązań,
  • pracę w niekorporacyjnym środowisku, brak dress-code"u.

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako Android Developer (cała Polska)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Android Developer (cała Polska) w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Android Developer (cała Polska) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Android Developer (cała Polska), praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBCR Sp. z o.o.

Praca Android Developer (cała Polska), Poznań Poznań

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Ruby on Rails Developer

Cloud Deployment Engineer

Wrocław, dolnośląskie

Warszawa, mazowieckie

Junior C++ Developer

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512