QA Team Leader Teamquest

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Branża: IT - Administracja
  • Kraj: Polska

Dla naszego klienta, czołowej firmy wyspecjalizowanej w medycznych usługach zdalnych, poszukujemy:

Wymagania:

  • co najmniej 4-letnie doświadczenie w testowaniu kodu
  • dobra znajomość procesów testowania aplikacji webowych i mobilnych, protokołów komunikacyjnych i API
  • doświadczenie w projektowaniu przypadków testowych, planowaniu testów i przygotowywaniu dokumentacji testowej
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem lub zdolność do przejęcia takiej roli
  • wysokie umiejętności komunikacyjne szczegółowość i terminowość
  • praktyczna znajomość takich narzędzi jak: jira, confluence, listonosz, github.

Dodatkowe atuty:

certyfikat ISTQB

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku, zespół tworzą osoby między innymi z Hiszpanii, Portugalii, Ukrainy, Niemiec, a globalny zespół wciąż się powiększa
  • użyjesz zestawu narzędzi gold-standard - Slack, Google Workspace, Salesforce, Monday, Jira. Chcemy, abyś miał wygodną konfigurację.
  • pracę w języku angielskim
  • pracę zdalną
  • możliwość poprawy angielskiego lub nauki hiszpańskiego jeśli chcesz - 2 lekcje tygodniowo w małych grupach
  • będziesz miał nieograniczony dostęp do telemedycyny

Obowiązki:

  • kompleksowa odpowiedzialność za proces zapewniania jakości
  • definiowanie standardów jakości kodu wraz ze strategią testowania projektów technologicznych
  • codzienne zarządzanie zespołem testerów
  • kontrolowanie terminów i harmonogramów testów
  • przygotowanie dokumentacji badań kontrolnych,
  • ciągły rozwój zespołu testerów - wyznaczanie ambitnych celów, motywowanie
  • aktywny udział w procesach rekrutacji zespołów QA

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako QA Team Leader

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: QA Team Leader w miejscowości: Bydgoszcz. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy QA Team Leader Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko QA Team Leader, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca QA Team Leader, Bydgoszcz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior PHP/Symfony Developer

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Senior C#/.NET Developer

Tester manualny

Mid .NET Developer

Mid/Senior PHP Developer

Praca w mieście

Warszawa 3372
Wrocław 1370
Kraków 1357
Katowice 908
Poznań 694
Gdańsk 550