Mid Frontend Developer (React) Teamquest

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Branża: IT - Administracja
  • Kraj: Polska

Naszym Klientem jest studio produkujące w pełni automatyczne interaktywne wizualizacje oraz rzuty 3D mieszkań na rynku pierwotnym. Firma posiada na swoim koncie dziesiątki tysięcy wirtualnych spacerów. Jej autorska aplikacja zaliczyła świetny debiut wśród firm deweloperskich i przyczyniła się do jej gwałtownego rozwoju, stąd też zapotrzebowanie na osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w React
  • Dobra znajomość TypeScript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Oferujemy:

  • Praca zdalna
  • Elastyczne godziny
  • 20 dni płatnej przerwy w świadczeniu usług

Obowiązki:

  • Rozwój i wsparcie autorskiej aplikacji
  • Rozbudowa systemu służącego do półautomatycznego generowania aplikacji
  • Uczestniczenie w procesie tworzenia oraz wdrażania nowych wersji programu

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Mid Frontend Developer (React)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Mid Frontend Developer (React) w miejscowości: Bydgoszcz. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Mid Frontend Developer (React) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mid Frontend Developer (React), praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Mid Frontend Developer (React), Bydgoszcz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Technical Leader Backend

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Azure and ADF Developer

PHP Developer - praca zdalna

Praca w mieście

Warszawa 3372
Wrocław 1370
Kraków 1357
Katowice 908
Poznań 694
Gdańsk 550