Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Mid/Senior PHP Developer Teamquest

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Branża: IT - Administracja
  • Kraj: Polska

Nasz Klient to firma, która od wielu lat jest międzynarodowym liderem w świadczeniu usług informatycznych i rozwijaniu firm. Współpracuje z takimi krajami jak: Wielka Brytania, Brazylia, USA i Holandia. Zespół tworzą ambitni, zgrani i chętnie dzielący się wiedzą ludzie, którzy kierują się zasadami fair play, poszanowaniem pracownika i jego pracy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka programowania PHP 7/5
  • Doświadczenie z bibliotekami ORM
  • Znajomość JavaScript'a oraz HTML/CSS
  • Znajomości relacyjnych baz danych, takich jak MySQL czy PostgreSQL
  • Duża dbałość o szczegóły i umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy z GIT
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Angielski w stopniu komunikatywnym (praca odbywa się w międzynarodowym zespole)
  • Znajomość wzorców projektowych oraz clean code
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i interpersonalne

Dodatkowe atuty:

  • Elasticsearch
  • React/Vue/Angular
  • GraphQL
  • Docker
  • Vagrant

Oferujemy:

  • Możliwości pracy w dynamicznym zespole przy wielu projektach jednocześnie oraz dzielenia się z zespołem swoją wiedzą ekspercką.
  • Realny wpływ na rozwój oprogramowania i ścieżek rozwoju firmy oraz zespołu.
  • Dofinansowanie do szkoleń oraz firmowe konto Udemy.
  • Pracę przede wszystkim z klientami z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.
  • Płaską strukturę organizacyjną i rodziną atmosferę.

Obowiązki:

  • Utrzymanie i rozwój aplikacji
  • Tworzenie wysokiej jakości kodu w języku PHP
  • Przeglądanie kodu pod kątem potencjalnych błędów, ogólna optymalizacja i wprowadzanie nowych rozwiązań

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Mid/Senior PHP Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Mid/Senior PHP Developer w miejscowości: Bydgoszcz. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Mid/Senior PHP Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mid/Senior PHP Developer, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Zobacz więcej

Praca według stanowisk

Zobacz więcej

Praca w regionie