Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Technical Leader Backend Teamquest

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Branża: IT - Administracja
  • Kraj: Polska

Dla naszego klienta, czołowej firmy wyspecjalizowanej w medycznych usługach zdalnych, poszukujemy Technical Leadera do działu R&D

Wymagania:

  • Znajomość jednego z języków programowania: NodeJS / Python / Golang
  • Doświadczenie w obszarze implementacji zaawansowanych systemów i prostych prototypów do jak najszybszego sprawdzania hipotez biznesowych
  • Doświadczenie w obszarze aplikacji webowych i aplikacji mobilnych
  • Znajomość języka angielskiego min. B2
  • Samodzielność, samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość baz danych (relacyjne, NOSQL)
  • Znajomość metodologii i narzędzi serverless

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w obszarze AI

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub umowy o pracę
  • Nieograniczony dostęp do usług telemedycznych
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego i/lub hiszpańskiego
  • Możliwość współtworzenia i rozwoju firmy
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę w 100% zdalną

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za wybór najlepszego rozwiązania technicznego dla koncepcji biznesowych
  • Odpowiedzialność za realizację projektów od strony technicznej
  • Zajmowanie się kwestiami technicznymi w projektach od A do Z (m.in. stos techniczny, jakość kodu, bezpieczeństwo, wydajność, wdrożenie itp.)
  • Koordynacja prac technicznych
  • Bezpośrednia współpraca z wewnętrznym IT
  • Nadzór nad realizacją prac technicznych prowadzonych przez zewnętrznych dostawców
  • Ciągłe badania w obszarze nowych technologii IT odpowiednich dla naszych projektów
  • Dołączanie do zespołu biznesowego w procesie tworzenia i wdrażania nowych produktów

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Technical Leader Backend

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Technical Leader Backend w miejscowości: Bydgoszcz. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Technical Leader Backend Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technical Leader Backend, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Zobacz więcej

Praca według stanowisk

Zobacz więcej

Praca w regionie