Angular Developer Teamquest

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Innowacyjna, międzynarodowa firma z branży RegTech, zajmująca się tworzeniem rozwiązań dla bezpieczeństwa bankowego między innymi w Ameryce Północnej i Azji, w oparciu o entuzjastyczne wykorzystywanie analityki dużych zbiorów danych i najnowocześniejszych technologii ma celu zrewolucjonizowanie programowania na świecie. Bazując na ogromnym doświadczeniu i kreatywności swoich pracowników, firma podbija świat, wprowadzając go w nową erę technologii. Ze względu na rosnącą liczbę projektów do wykonania, firma ta poszukuje obecnie do swojego zespołu osoby na stanowisko Angular Developer

Wymagania:

  • Doświadczenie w JavaScript min. 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Angular
  • Znajomość technologii RxJS, Ngrx, TypeScript, and Jasmine, HTML5, CSS3
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Znajomość Git

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość innych frameworków JavaScript

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • Płatny urlop
  • Pracę w 100% zdalną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Obowiązki:

  • Budowanie UI naszego produktu w ścisłej współpracy z Backend Teamem i Product Designerem
  • Uczestniczenie w pełnym cyklu życia od specyfikacji i projektowania poprzez wdrożenie, testowanie i wsparcie
  • Tworzenie nowych funkcjonalności oraz rozszerzanie i ulepszanie już istniejących

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Angular Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Angular Developer w miejscowości: Bydgoszcz. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Angular Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Angular Developer, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Angular Developer, Bydgoszcz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Mid/Senior iOS Developer

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Azure and ADF Developer

PHP Developer - praca zdalna

Praca w mieście

Warszawa 3372
Wrocław 1370
Kraków 1357
Katowice 908
Poznań 694
Gdańsk 550