Tester Automatyzujący Teamquest

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Dla naszego Klienta - firmy, która posiada swój własny produkt, a jednocześnie lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Tester Automatyzujący

Wymagania:

  • Conajmniej 2-letnie doświadczenie w samodzielnej automatyzacji testów dla serwisów www i aplikacji mobilnych
  • Doświadczenie w tworzeniu skryptów automatyzujących cykliczne działania (Selenium Webdriver oraz Java)
  • Znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk wykorzystywania testów automatycznych
  • Dobra znajomość procesu wytwórczego oprogramowania (z uwzględnieniem CI oraz CD)
  • Dobra znajomość podstawowych protokołów internetowych (HTTP, SMTP, FTP)
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (MSSQL) i umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL
  • GitLaba
  • Dobra znajomość Webservices (SOAP, REST)

Oferujemy:

  • B2B lub UoP
  • Pracę w Warszawie (biuro znajduje się przy stacji metra Rondo Daszyńskiego) w modelu hybrydowym lub 100% zdalnie - to Ty wybierasz
  • Pakiet benefitów dostosowany do formy współpracy - z czasem otrzymasz dodatkowe dni urlopowe adekwatne do stażu pracy
  • Pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance. W piątki pracujemy krócej :)
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych. Otrzymasz również dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci
  • Stawiamy na rozwój - dzięki szkoleniom specjalistycznym i ogólnorozwojowym będziesz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia

Obowiązki:

  • Aktywny udział w projektach w zakresie automatyzacji testów aplikacji opartych o technologie .NET, .PHP, HTML, CSS, Javascript, Ajax
  • Samodzielne tworzenie testów automatycznych oraz zarządzanie repozytorium testów
  • Projektowanie scenariuszy dla testów systemowych, integracyjnych, akceptacyjnych
  • Wsparcie testerów manualnych w tworzeniu testów automatycznych
  • Praca z wykorzystaniem oprogramowania Atlassian (JIRA, Confluence )
  • Konfigurowanie i utrzymanie środowiska testowego dla testów automatycznych
  • Przygotowywanie danych testowych
  • Wspieranie Lidera Testów we wdrażaniu usprawnień

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Tester Automatyzujący

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Tester Automatyzujący w miejscowości: Bydgoszcz. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Tester Automatyzujący Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tester Automatyzujący, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Tester Automatyzujący, Bydgoszcz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Regular PHP Developer

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Backend Software Engineer - Python/Django

Senior DevOps/SysOps

Praca w mieście

Warszawa 3372
Wrocław 1370
Kraków 1357
Katowice 908
Poznań 694
Gdańsk 550