Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Salesforce Consultant (CRM) Teamquest

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Dla naszego Klienta - firmy, która posiada swój własny produkt, a jednocześnie lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Salesforce Consultant (CRM)

Wymagania:

  • Doskonała znajomość systemu Salesforce
  • Doświadczenie w implementacji procesów biznesowych w systemie Salesforce
  • Doświadczenie w konfiguracji i parametryzacji systemu Salesforce, w tym workflow-rules, flows i process builder
  • Umiejętność trafnego rozumienia kluczowych koncepcji architektonicznych ekosystemu Salesforce
  • Umiejętność budowania relacji
  • Kierowanie się zasadami fair play i win - win i gotowość do pracy zespołowej

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikaty Salesforce
  • Znajomość APEX oraz SOQL

Oferujemy:

  • B2B lub UoP
  • Pracę w Warszawie (biuro znajduje się przy stacji metra Rondo Daszyńskiego) w modelu hybrydowym lub 100% zdalnie - to Ty wybierasz
  • Pakiet benefitów dostosowany do formy współpracy - z czasem otrzymasz dodatkowe dni urlopowe adekwatne do stażu pracy
  • Pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance. W piątki pracujemy krócej :)
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych. Otrzymasz również dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci
  • Stawiamy na rozwój - dzięki szkoleniom specjalistycznym i ogólnorozwojowym będziesz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia

Obowiązki:

  • Rozpoznawanie potrzeb organizacji oraz proponowanie usprawnień i rozwiązań w systemie Salesforce
  • Uzgadnianie i analizowanie wymagań biznesowych z klientem wewnętrznym
  • Projektowanie rozwiązań oraz wprowadzanie zmian w konfiguracji/parametryzacji systemu Salesforce
  • Udział w testach wdrażanych rozwiązań
  • Bieżące wsparcie w ramach stabilizacji i utrzymania systemu
  • Twój sukces mierzony będzie terminowością oraz sprawnością realizacji powierzonych zadań

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Salesforce Consultant (CRM)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Salesforce Consultant (CRM) w miejscowości: Bydgoszcz. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Salesforce Consultant (CRM) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Salesforce Consultant (CRM), praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Zobacz więcej

Praca według stanowisk

Zobacz więcej

Praca w regionie