Project Manager P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Opole, opolskie
    Opole, opolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: opolskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Dla Klienta z branży bankowej poszukujemy osoby, która chciałaby uczestniczyć w procesie transformacji DATA - CENTRIC organizacji, na stanowisko:

Lokalizacja: Praca zdalna
Stawka: do 920 PLN netto/MD + VAT

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej, w tym dotyczącej: rozliczeń, zarządzania budżetem, harmonogramem, zakresem, wymaganiami, podziałem ról i obowiązków w ramach struktury zespołu, identyfikacją i mitygacją ryzyk
  • Organizowanie i wsparcie w przygotowaniu spotkań oraz materiałów na spotkania Komitetów Sterujących/Operacyjnych i innych standardowych spotkań projektowych
  • Koordynowanie i mobilizowanie terminowego dostarczania wymagań oraz produktów projektu w całym cyklu projektowym - zgodnie z dobrymi praktykami w zakresie stosowania adekwatnych metodyk i narzędzi
  • Współpraca z Biznesem, IT, BIOD i innymi jednostkami Banku w celu przeprowadzenia w uzgodniony sposób skutecznej zmiany/usprawnienia procesów dot. danych klienta/podmiotu wraz z towarzyszącą temu odpowiednią modyfikacją i integracją wspierającego te procesy oprogramowania

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zakresie zarządzania zmianami oraz zarządzania projektami w złożonym środowisku w okresie transformacji, w tym praktyczną umiejętność stosowania odpowiednich metodyk i narzędzi
  • Łatwości w skutecznej komunikacji z szerokim gronem interesariuszy uczestniczących w projektach/zmianie (różne profile kompetencyjne i stanowiskowe) - na potrzeby: moderowania ustaleń, przygotowania i prezentowania materiałów wspierających podejmowanie decyzji, mobilizowania efektów pracy, adresowania konfliktów
  • Doświadczenia w projektach koncentrujących się na danych klientowskich/podmiotu (np. związanych z jednym z zagadnień: RODO, CIS, CRM, zgody marketingowe itp.)

Mile widziane:

  • Zdolności analityczne w kontekście zarządzania wymaganiami
  • Doświadczenie w projektach związanych z zarządzaniem danymi w dużych organizacjach
  • Wiedza z zakresu modelowania i dokumentowania procesów biznesowych i struktur/schematów danych
  • Doświadczenie przy realizacji projektów z obszaru finansów/bankowości

Oferujemy:

  • Czas trwania projektu: min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną w PZU Życie

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Project Manager

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Project Manager w miejscowości: Opole. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Project Manager Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Project Manager, praca w Opole dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca Project Manager, Opole Opole

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Node Developer

zdalnie, mazowieckie

React Native Developer

Frontend Developer

Poznań, wielkopolskie

Praca w mieście

Warszawa 3329
Wrocław 1354
Kraków 1338
Katowice 891
Poznań 681
Gdańsk 542