Frontend Application Developer Teamquest

  • Chorzów, śląskie
    Chorzów, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Naszym Klientem jest firma, która od lat dostarczają unikalnych rozwiązań dla klientów na rynkach skandynawskich z branży Facility Management służących do zarządzania planami budynków.

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy z dużymi aplikacjami SPA intensywnie wykorzystującymi REST API
  • Wcześniejsze doświadczenie z ExtJS będzie mile widziane (Aplikacja w modelu MVC)
  • Umiejętności tworzenia przejrzystego, estetycznego i funkcjonalnego UI
  • Znajomości podstaw grafiki wektorowej 2D i 3D będzie mile widziana
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie medyczne Compensa GOLD
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej (biuro w Warszawie)
  • Praca w niewielkim zespole, w którym każdy głos się liczy

Obowiązki:

  • Oprogramowanie nowych funkcjonalności aplikacji (Single Page Application - ExtJS)
  • Praca nad aplikacją mobilna iOS/Android (Cordova - shared codebase)
  • Praca nad optymalizacją wydajności / usability aplikacji
  • Rozwój własnych komponentów
  • Tworzenie testów klienckich
  • Praca nad przeglądarką złożonych dokumentów (wektor + raster + mapy) opartą o SVG, D3, HTML5, JS

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Frontend Application Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Frontend Application Developer w miejscowości: Chorzów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Frontend Application Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Frontend Application Developer, praca w Chorzów dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Frontend Application Developer, Chorzów Chorzów

Inne ogłoszenia pracodawcy

C#/.Net Developer z SQL

Senior Frontend Developer

IT System Analyst

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Mid Frontend Developer

Katowice, śląskie

Praca w mieście

Warszawa 3329
Wrocław 1354
Kraków 1338
Katowice 891
Poznań 681
Gdańsk 542