Java Developer Teamquest

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Naszym Klientem jest firma, która od lat dostarczają unikalnych rozwiązań dla klientów na rynkach skandynawskich z branży Facility Management służących do zarządzania planami budynków.

Wymagania:

  • 4 lata doświadczenia tworzeniu rozwiązań serwerowych opartych o Java (Java + WildFly)
  • Doświadczenie w tworzeniu REST API do współpracy z klientami JS/HTML5
  • Duża świadomość i wiedza dotycząca właściwej architektury systemu w tym:
    • znajomość wzorców projektowych i ogólnie przyjętych dobrych praktyk
    • znajomość narzędzi i bibliotek ułatwiających codzienną pracę
    • oświadczenie w tworzeniu testów
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie medyczne Compensa GOLD
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej (biuro w Warszawie)
  • Praca w niewielkim zespole, w którym każdy głos się liczy

Obowiązki:

  • Przygotowanie architektury i oprogramowanie nowych elementów systemu
  • Udział w pracach nad refaktoringiem istniejącego kodu
  • Wykonywanie Code Review i współpraca z QA
  • Dokumentowanie swojej pracy w systemach JIRA (issue tracking), WIKI, przygotowanie
  • API Docs do wytwarzanych serwisów

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Java Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Java Developer w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Java Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Java Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Java Developer, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Web Design Developer

Wrocław, dolnośląskie

Regular/Senior Python Developer

Junior/Mid .NET Developer

Mid Frontend Developer

Mid/Senior iOS Developer

Praca w mieście

Warszawa 3329
Wrocław 1354
Kraków 1338
Katowice 891
Poznań 681
Gdańsk 542