Senior Frontend Developer Teamquest

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Naszym klientem jest software house, który realizuje różnorodne projekty dla swoich klientów( głównie Stany Zjednoczone). Obecnie szukamy osoby na stanowisko: Senior Frontend Developer

Wymagania:

  • minimum 4 lata doświadczenia jako Frontend developer
  • minimum 2 lata doświadczenia w React.js
  • bardzo dobra znajomość:
    • Javascript (ES6+)
    • CSS/HTML
    • Typescript
  • znajomość:
    • RESTful API
    • Babel, Webpack, NPM
  • język angielski na poziomie minimum B2

Oferujemy:

  • zatrudnienie na B2B (czysty B2B)/ UoP (do 30 000 zł brutto)
  • możliwość 100% pracy zdalnej albo hybrydowo z biura w Krakowie/ Wrocławiu
  • Medicover, karta kafeteryjna (300 zł)
  • płaską strukturę

Obowiązki:

  • współpraca z klientem ze Stanów Zjednoczonych
  • rozwój aplikacji webowej z branży nieruchomości (platforma do wynajmu domów)

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Senior Frontend Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Senior Frontend Developer w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Senior Frontend Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Frontend Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Senior Frontend Developer, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior C#/.NET Developer

Wrocław, dolnośląskie

Android Application Developer

Senior C#/.Net Developer

Praca w mieście

Warszawa 3329
Wrocław 1354
Kraków 1338
Katowice 891
Poznań 681
Gdańsk 542