Development Team Leader Teamquest

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Naszym Klientem jest firma, która od wielu lat jest międzynarodowym liderem w świadczeniu usług informatycznych i rozwijaniu firm. Współpracuje z takimi krajami jak: Wielka Brytania, Brazylia, USA i Holandia. Zespół tworzą ambitni, zgrani i chętnie dzielący się wiedzą ludzie, którzy kierują się zasadami fair play, poszanowaniem pracownika i jego pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w rozwoju dowolnego języka jako Senior
  • Dobra znajomość administracji Linuksem
  • Dobra znajomość administrowania siecią (zwłaszcza OpenVPN/IPsec)
  • Dobra znajomość AWS i Google Cloud
  • Przynajmniej podstawowa znajomość testów automatycznych

Oferujemy:

  • Realny wpływ na rozwój oprogramowania i ścieżek rozwoju firmy oraz zespołu
  • Pracę przede wszystkim z klientami z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych
  • Płaską strukturę organizacyjną i rodziną atmosferę
  • Dofinansowanie karty sportowej MultiSport
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Imprezy integracyjne

Obowiązki:

  • Codzienne zarządzanie pracą Project Managerów i Dev Teamu
  • Pomaganie kolegom w procesie podejmowania decyzji
  • Wsparcie w analizie projektów
  • Proponowanie klientom ścieżek rozwoju
  • Utrzymywanie kontaktu z dotychczasowymi klientami
  • Wprowadzenie połączeń z nowymi klientami
  • Pomoc działowi HR w rekrutacji
  • Analiza wykonania wszystkich projektów

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Development Team Leader

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Development Team Leader w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Development Team Leader Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Development Team Leader, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Development Team Leader, Warszawa

Praca w mieście

Warszawa 3329
Wrocław 1354
Kraków 1338
Katowice 891
Poznań 681
Gdańsk 542