Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Tester manualny Teamquest

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Branża: IT - Administracja
  • Kraj: Polska

Dla naszego klienta, czołowej firmy wyspecjalizowanej w medycznych usługach zdalnych, poszukujemy:

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych
  • Pierwsze doświadczenie w testach automatycznych
  • Doświadczenie w tworzeniu przypadków testowych oraz scenariuszy testowych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji wyników testów
  • Znajomość procesów testowania oprogramowania
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego - co najmniej B1 (przyda się do czytania i tworzenia dokumentacji projektowej)

Oferujemy:

  • Możliwość 100% pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy
  • Nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami
  • Możliwe udziały w firmie po kilku miesiącach pracy
  • Dostęp do kursów językowych (angielski i hiszpański)
  • Szkolenia/warsztaty w firmie z zewnętrznymi ekspertami

Obowiązki:

  • Planowanie, tworzenie i wykonywanie testów manualnych dla aplikacji webowych i mobilnych
  • Analiza i opracowanie scenariusza oraz przypadków testowych
  • Sporządzanie raportów
  • Ścisła współpraca z programistami i testerem automatyzującym

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Tester manualny

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Tester manualny w miejscowości: Bydgoszcz. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Tester manualny Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tester manualny, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.