Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Python Developer P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Łódź, łódzkie

Dla zagranicznego Klienta z branży ubezpieczeniowej (USA), do nowo powstałego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko

Zadania:

  • Wyciąganie konkretnych danych za pomocą stworzonych skryptów.
  • Praca w zespole łączonym, razem z developerami klienta (angielskojęzyczni).
  • Dużą częścią pracy jest również wsparcie biznesu w próbie znalezienia błędu w otrzymanych danych.
  • Główna odpowiedzialność developera, to korelacja danych (Big Data) oraz ewentualne korygowanie wyniku w stosunku do oczekiwań biznesu.

Stack Technologiczny:

  • Python 3
  • Django - commercial experience
  • Docker, Linux - cmmercial experience
  • REST
  • Postgres
  • Redis
  • Poetry
  • Celery
  • Selenium

Oczekiwania:

  • Umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność programowania w Pythonie.
  • Obsługa AWS - co najmniej na poziomie podstawowym; CloudWatch, Lambda, StepFunctions, S3, DynamoDB, Glue, SNS, SQS, IAM, CDK
  • Znajomość narzędzi - BitBucket, Bamboo, wiki Confluence
  • Internal tooling --- Software Accelerator.
  • Znajomośc języka angielskiego na poziomie min. B2 (praca z Klientem z USA).

Nie wymagamy perfekcyjnej znajomości wszystkich technologii, ważna jest dla nas chęć nauki i otwartość na nową wiedzę.

  • Możliwośc pracy i rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Nowy Team
  • Przelew w wygodnej formie (bez split payment)
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover

Szukasz pracy jako Python Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Python Developer w miejscowości: Łódź. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Python Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Python Developer, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca.

Zobacz więcej

Praca według stanowisk

Zobacz więcej

Praca w regionie