Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Programista Embedded

Data: 05-02-2019, do końca 1850 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista Embedded​

Jest to stanowisko w nowo tworzonym zespole specjalistów w Biurze Realizacji Projektów Rozwojowych w Łodzi.

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
  • Realizacja oprogramowania osadzanego w terminalach ładowania- implementacja z użyciem C/C++ w systemie Linux;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej;
  • Dbałość o wysoką jakość końcową produktu.
Wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu w języku C++: tworzenie aplikacji w języku C++ na platformie Linux embedded;
  • Doświadczenie w implementacji rozwiązań z wykorzystaniem takich protokołów i formatów jak: XML, SOAP, JSON, WebSocket;
  • Znajomość MODBUS, CAN, RS232, RS485.
Wymagania:
  • Praca w innowacyjnej, prężnie rozwijającej się firmie w branży E-mobility;
  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w projektach międzynarodowych;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Karta Multisport i inne benefity wewnątrz organizacji.

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Szukasz pracy jako Programista Embedded

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Programista Embedded w miejscowości: Łódź. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub Aplikuj na oferte pracy Programista Embedded Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista Embedded, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca.