Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. IT

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 05-02-2019, do końca 1839 dni

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. IT.

Zadania:
  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów IT (komputer, drukarka, etc)
  • Współpraca z Inżynierami (wsparcie)
  • Zakładanie dostępów do systemów;
  • Inne prace na bieżąco zlecone przez Przełożonego;
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość MS Office;
  • Silne umiejętności analityczne;
  • Proaktywne podejście do pracy oraz gotowość do przejmowania nowych zadań;
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Mile widziani studenci;
Wymagania:
  • Umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco, z możliwością późniejszego zatrudnienia w strukturach u Naszego Klienta;
  • Elastyczny grafik pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Lokalizacja: Warszawa-Ursynów.
Dodatkowe Informacje

Numer referencyjny: SIT/WA1/01.201963

Szukasz pracy jako Specjalista ds. IT

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Specjalista ds. IT w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Specjalista ds. IT Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. IT, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca.

Inne ogłoszenia pracodawcy

Factory IT Support

Niepołomice, małopolskie

Kraków, małopolskie

Tarnów, małopolskie

Brzesko, małopolskie

Wieliczka, małopolskie

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325