Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

PHP Developer

Data: 05-02-2019, do końca 1856 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy z branży IT - osoby do pracy na stanowisku: PHP Developer

Obowiązki:
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania,
  • Kreowanie systemów webowych.
Wymagania:
  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu PHP,
  • Bardzo dobrze znasz oprogramowanie PHP i OOP oraz system kontroli GIT,
  • Posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie na poziomie min. B2,
  • Jesteś osobą komunikatywną, lubiącą pracę w zespole,
  • Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność optymalizacji i organizacji czasu pracy.
Wymagania:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,
  • Płatny urlop,
  • Świeże owoce, nieograniczone napoje,
  • Imprezy firmowe, piłkarzyki, playstation,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Liczne szkolenia.

Szukasz pracy jako PHP Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: PHP Developer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy PHP Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PHP Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca.

Inne ogłoszenia pracodawcy

Fullstack Java Developer

Wrocław, dolnośląskie

Programista PLC/Automatyk

Java Web Developer

Amsterdam, Polska

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325