Wyszukaj spośród 8327 ogłoszeń o pracę

Senior Developer - możliwość pracy zdalnej

Data: 10-05-2019, do końca 123 dni
Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się tworzeniem innowacyjnego oprogramowania, poszukujemy osoby na stanowisko Programisty.


Co oferujemy ?

Dołącz do naszego zespołu i dostosuj do siebie warunki w jakich chcesz pracować - zdecyduj, czy wolisz być zatrudniony w oparciu o umowę o pracę czy kontrakt.
Dajemy również możliwość pracy w komfortowym biurze lub pracy zdalnej w dowolnych godzinach.


Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności, a także atrakcyjne premie za zaangażowanie w rozwój firmy.

Co będziesz robić ?

Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie nowego oprogramowania, a także utrzymywanie już istniejącego dla firm z obszaru Contact Centre.

Co będziesz robić ?

Idealnym Kandydatem będzie osoba z bardzo dobrą znajomością języka C#.
 

Wymagamy również minimum dwuletniego doświadczenia na stanowiskach związanych z tworzeniem i utrzymywaniem oprogramowania oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego.


Elastyczne godziny pracy

Oferta jest ważna jeszcze 123 dni


Szukasz pracy jako Senior Developer - możliwość pracy zdalnej

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Senior Developer - możliwość pracy zdalnej w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Senior Developer - możliwość pracy zdalnej Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Developer - możliwość pracy zdalnej, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Senior Developer - możliwość pracy zdalnej, Poznań


Oferta jest ważna jeszcze 123 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamila Wiśniewska

k.wisniewska@ksservice.pl

504862677

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Programista .NET/C#

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie


Wdrożeniowiec systemu CRM

Warszawa, mazowieckie


Praca w mieście

Warszawa 2572
Kraków 1076
Wrocław 983
Katowice 475
Warszawa 419
Poznań 386
Zobacz więcej