Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Senior JavaScript Developer

Data: 10-05-2019, do końca 1759 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Zadania:
  • praca z biblioteką React nad istniejącymi rozwiązaniami w
  • tworzenie nowych aplikacji zapewniających bezpieczeństwo
  • współpraca z 8- osobowym zespołem programistów
Wymagania:
  • około 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość:
  • JavaScript / ES6+ w stopniu zaawansowanym
  • React w stopniu zaawansowanym
    oraz:
  • Redux/ Jest / Enzyme / HTML / CSS / SASS / NPM / Yarn/ REST
Wymagania:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • dowolną, wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia (UoP, UZ lub B2B)
  • atrakcyjne wynagrodzeni
  • bogaty pakiet szkoleniowy
  • możliwość rozpoczęcia pracy między godziną 7:00 a 9:00
  • prywatną opiekę medyczną
  • wyjazdy integracyjne

Szukasz pracy jako Senior JavaScript Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Senior JavaScript Developer w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Senior JavaScript Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior JavaScript Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.