SQL Developer

Data: 10-05-2019, do końca 101 dni
Lokalizacja: Katowice , śląskie

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Do naszego zespołu w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko: SQL Developer

Twoje zadania:
  • administracja hurtownią danych,
  • analiza potrzeb biznesowych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • przygotowywanie kwerend SQLowych,
  • budowa raportów,
  • praca w środowisku cloudowym.
Wymagania:
  • zaawansowana znajomość języka SQL,
  • doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,
  • podstawowa znajomość języka Java lub Python,
  • chęć poszerzania wiedzy o nowe technologie,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie b1.
Wymagania:
  • pakiet relokacyjny,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Medicover,
  • kartę Multisport,
  • lekcje języka angielskiego,
  • dostęp do platform szkoleniowych,
  • różnorodne projekty,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup"ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Szukasz pracy jako SQL Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: SQL Developer w miejscowości: Katowice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy SQL Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko SQL Developer, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca SQL Developer, Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

.NET Developer

Katowice, śląskie

DevOps Engineer

RPG Developer

Tester oprogramowania

Praca w mieście

Warszawa 2572
Kraków 1076
Wrocław 983
Katowice 475
Warszawa 419
Poznań 386