Programista PHP

Data: 05-02-2019, do końca 93 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

B2Bnetwork to polski startup specjalizujący się w obszarze Quality Assurance oraz tworzenia oprogramowania. Od 3 lat zarządzamy w całości procesami testowymi u naszych Klientów. Planujemy, wdrażamy oraz audytujemy procesy testowe, przeprowadzamy testy funkcjonalne, niefunkcjonalne oraz zajmujemy się ich automatyzacją. Nasi programiści pracują nad autorskim narzędziem TestFactory, a także tworzą oprogramowanie na projektach u Klientów.

ZADANIA:
  • Projektowanie i rozwój aplikacji webowych
  • Projektowanie i optymalizacja baz danych
  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań z użyciem wzorca MVC oraz OOP
  • Praca w metodyce Scrum
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość OOP PHP
  • Znajomość SQL oraz baz danych (PostgreSQL, MySQL)
  • Znajomość jednego z frameworków: Symfony, Zend, Falcon
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Praktyczna wiedza z zakresu projektowania relacyjnych baz danych
  • Minimum dwa lata doświadczenia w realizacji projektów komercyjnych w PHP
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
Oferujemy
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych (posiadamy własną markę szkoleniową)
  • Stabilną, długofalową współpracę
  • Miłą atmosferę w fantastycznym zespole ludzi, którzy uwielbiają swoją pracę, a także karaoke i gry planszowe
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej, częste spotkania integracyjne

Szukasz pracy jako Programista PHP

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Programista PHP w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy B2B.net S.A. lub Aplikuj na oferte pracy Programista PHP Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista PHP, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.B2B.net S.A. praca.

Informacje o pracodawcy

B2B.net S.A.

Praca Programista PHP, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Koordynator Testów

Warszawa, mazowieckie

Tester Oprogramowania

PHP Developer

Specjalista ds. IT

Praca w mieście

Warszawa 1106
Wrocław 480
Kraków 436
Katowice 232
Warszawa 219
Poznań 201