Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Oracle Developer

Data: 21-05-2019, do końca 1745 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.

Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!

Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Oracle Developer

Zadania:
  • prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle,
  • projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL,
  • projektowanie baz danych i martów raportowo-analitycznych,
  • testowanie rozwiązań informatycznych,
  • opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej,
  • przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania,
  • przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji,
  • tworzenie, aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu.
Wymagania:
  • minimum 3 lata z zakresu projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku bazy danych Oracle,
  • dobra znajomość RDBMS Oracle 11g / 12c w zakresie projektowania baz danych i aplikacji,
  • bardzo dobra znajomość SQL oraz PL/SQL,
  • znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania.
Wymagania:
  • indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
  • platformy e-learningowej, żeby być na czasie z nowinkami IT
  • bonusu relokacyjnego, jeśli potrzebujesz,
  • pakietu Multisport, żebyś zawsze był w formie
  • karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.

Szukasz pracy jako Oracle Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Oracle Developer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Oracle Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Oracle Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.