Wyszukaj spośród 20268 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Junior/Regular QA Engineer

Data: 09-07-2019, do końca 1696 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Junior/Regular QA Engineer

Zadania:
  • Realizacja procesów zapewnienia jakości
  • Ścisła współpraca z Product Owner i zespołami programistycznymi
  • Samodzielne wyznaczanie celów zapewnienia jakości
  • Realizacja zaplanowanej strategii
  • Dzielenie się wiedzą na temat zapewniania jakości pomiędzy członkami zespołu
Wymagania:
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych
  • Doświadczenie w automatyzacji testów i znajomość Selenium lub innego narzędzia do automatyzacji testów UI
  • Znajomość Git
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane:
    • Znajomość testów Gherkin będzie dodatkowym atutem :)
    • Podstawowa znajomość: .NET C #, SQL, JavaScript
Wymagania:
  • Międzynarodowy zespół, od którego można się uczyć
  • Wygodne biuro obok stacji metra

Oferta jest ważna jeszcze 1696 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Szukasz pracy jako Junior/Regular QA Engineer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Junior/Regular QA Engineer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Junior/Regular QA Engineer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior/Regular QA Engineer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.