Wyszukaj spośród 7587 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Agent Service Desk z jęz. niemieckim

Lokalizacja: Gliwice , śląskie
Data: 11-07-2019, do końca 103 dni

Kto by nie chciał pracować w miejscu gdzie będzie mógł zdobyć nie tylko wartościowe doświadczenie zawodowe, ale też mieć możliwość interesującej ścieżki awansu?

A może jesteś z tych osób, które stawiają na fajną atmosferę w pracy pośród międzynarodowego zespołu, który w dodatku lubi pomagać innym w rozwiązywaniu ich mniejszych i większych problemów?


Pewnie myślisz sobie, że taka praca nie istnieje? Otóż istnieje, a my dajemy Ci możliwość dołączenia do naszego zespołu jako ServiceDesk Helper z jęz. niemieckim :-)

Miejsce pracy: Zabrze

Jeśli:

 • znasz biegle język niemiecki (min. B2),

 • język angielski nie stanowi dla Ciebie wyzwania w komunikacji (min. B1),

 • obsługa komputera nie jest Ci obca,

 • posiadasz zdolności komunikacyjne i jesteś osobą, która lubi pomagać innym

To szukamy właśnie kogoś takiego jak TY! :)

Twoim dodatkowym atutem podczas procesu rekrutacyjnego, będzie:

 • doświadczenie w podobnej branży lub na podobnym stanowisku

 • inne doświadczenie związane z obsługą klienta

Skoro wymagamy to i dajemy w zamian od siebie:

 • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
 • Możliwość zdobycia certyfikatu z metodyki ITIL
 • Pełną ciekawych wyzwań pracę w młodym i międzynarodowym zespole
 • Możliwość częściowej pracy zdalnej, w różnych sytuacjach
 • Wsparcie i pełne szkolenie wprowadzające
 • Szansę na zdobycie wartościowego doświadczenia, który pomoże Ci w awansie


Pewnie chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się więcej, prawda? Super! Zatem prześlij nam swoje CV -- byśmy mogli się z Tobą skontaktować jak najszybciej.


Oferta jest ważna jeszcze 103 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Agent Service Desk z jęz. niemieckim

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Agent Service Desk z jęz. niemieckim w miejscowości: Gliwice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy PRO Solution Sp. z o. o. lub Aplikuj na oferte pracy Agent Service Desk z jęz. niemieckim Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Agent Service Desk z jęz. niemieckim, praca w Gliwice dopasowana do Twoich wymagań.PRO Solution Sp. z o. o. praca.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Patrycja Turniak

patrycja@talentselect.pl

720703824

KRAZ: 12614

Inne ogłoszenia pracodawcy

Programista C++

Gliwice, śląskie


Java Developer

Gliwice, śląskie


Praca w mieście

Warszawa 685
Kraków 299
Wrocław 284
Warszawa 187
Katowice 154
Poznań 84
Zobacz więcej