Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Junior .Net Developer

Data: 17-07-2019, do końca 1687 dni
Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie

Nasz klient specjalizuje się we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań do systemów VoIP opartych o Speech Analytics i Machine Learning. Jego zespól projektowy otwarty jest na najciekawsze rozwiązania, nie ograniczając się tylko do technologii Microsoft - widząc potencjał w innych językach programowania np. do zastosowań Machine Learning Python, programowanie rozproszone Scala, chętnie wykorzystuje je pracach projektowych. Pomimo międzynarodowego charakteru prowadzonej działalności biznesowej oraz zespołu składającego się z programistów wywodzących się z wielu krajów i kręgów kulturowych, spółka pozostaje wierna zasadzie zrównoważonego Life Work Balance.

Obowiązki:
  • Analiza rozwiązań opartych o technologię VoIP
  • Wytwarzanie oprogramowania
  • Rozwój systemów IT
  • Udział w przygotowaniu projektów technicznych
  • Przygotowanie dokumentacji systemu
  • Testowanie oprogramowania
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych
  • Inne, zlecone zadania przez przełożonego
Wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia jako .NET
  • Znajomość i doświadczenie z C# / .NET Core
  • Umiejętność programowania asynchronicznego i wielowątkowego
  • Znajomość technologii:
    • Autofac
    • PostgreSQL
    • Angular / WPF
  • Dodatkowe atuty:
    • Linux
    • Technologie VoIP
    • Docker
Wymagania:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę, umowę B2B lub inną preferowaną
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwości rozwoju
  • Szkolenia zewnętrzne i konferencje branżowe
  • Biuro w śródmieściu Poznania
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Możliwość pracy w innych oddziałach firmy m.in.: Caracas, Bogota, Moskwa, Kijów

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Szukasz pracy jako Junior .Net Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Junior .Net Developer w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Junior .Net Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior .Net Developer , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.