Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

JavaScript Developer

Data: 19-07-2019, do końca 1686 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.

Zadania:
  • Budowanie i projektowanie komercyjnych aplikacji internetowych
  • Praca z klientem
  • Możliwość przedstawienia propozycji i wdrożenia rozwiązań dla bieżących wyzwań
  • Opracowywanie złożone produkty od A do Z
Wymagania
  • 2 letnie doświadczenie w pracy z projektami komercyjnymi
  • Znajomość języka JS, HTML5, CSS3
  • Znajomość NodeJS
  • Znajomość co najmniej jednego nowoczesnego frameworka JavaScript
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Znajomość wzorów projektowych
  • Dobre umiejętności komunikacyjne (biegła znajomość języka polskiego i angielskiego)
  • Mile widziane:
    • Doświadczenie w ReactJS
Oferujemy
  • Pakiet benefitów
  • Współpraca długoterminowa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w miłej atmosferze
  • Możliwość rozwoju
  • Praca pozwalająca zdobyć praktyczne doświadczenie w aplikacjach internetowych, które wykorzystują infrastrukturę opartą na chmurze

Szukasz pracy jako JavaScript Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: JavaScript Developer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy JavaScript Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko JavaScript Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.