Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista Bezpieczeństwa IT – Pentester

Data: 22-07-2019, do końca 1682 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 16 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

ESKOM ma status partnerski HP Enterprise Platinum Partner, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27011:2013.

Wraz z rozbudową zespołu ds. bezpieczeństwo u naszego Klienta poszukujemy specjalistów. Specjalista Bezpieczeństwa IT -- Pentester

Obowiązki:
  • Przeprowadzanie testów penetracyjnych w oparciu o metodyki OWASP (Web / Mobile),
  • Analiza kodu źródłowego w kontekście bezpieczeństwa IT,
  • Tworzenie dokumentacji testów,
  • Doradzanie w zakresie implementacji poprawek, utwardzanie konfiguracji i usuwaniu słabości w aplikacjach.
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie jako Pentester,
  • Posiadanie lub gotowość do zrobienia certyfikatów: Certified Ethical Hacker- CEH v.10 - EC-Council, Certified Information Systems Security Professional - CISSP,
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów SCADA/DCS w tym m.in. treści takich dokumentów jak NIST800-82, ISA/IEC62443),
  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie bezpiecznej eksploatacji systemów informatycznych,
  • Umiejętność analizowania i identyfikowania zagrożeń dla bezpieczeństwa środowiska IT,
  • Znajomości popularnych narzędzi weryfikujących bezpieczeństwo IT,
  • Posiadanie lub gotowość do zrobienia certyfikatu: GIAC Secure Software Programmer-Java (GSSP-JAVA), GIAC Certified Web Application Defender (GWEB), GIAC Secure Software Programmer- .NET (GSSP-.NET), GIAC Web Application Penetration Tester (GWAPT), Certified Ethical Hacker- CEH v.10 - EC-Council, Certified Information Systems Security Professional - CISSP - spełnia ISO/IEC 17024:2003.
Wymagania:
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie,
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • Dostęp do karty Multisport,
  • Udział w startach drużyny kolarskiej MTB.

Szukasz pracy jako Specjalista Bezpieczeństwa IT – Pentester

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Specjalista Bezpieczeństwa IT – Pentester w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy ESKOM IT Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Specjalista Bezpieczeństwa IT – Pentester Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista Bezpieczeństwa IT – Pentester, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.ESKOM IT Sp. z o.o. praca.

Inne ogłoszenia pracodawcy

Programista BI

Warszawa, mazowieckie

Konsultant SAP

Java Developer

Tester

Senior Tester

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325