Wyszukaj spośród 20268 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Developer .NET (Mid / Senior) - platformy eCommerce

Data: 03-09-2019, do końca 1640 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

Nasz Klient to czołowy ogólnopolski operator kablowy i telekomunikacyjny, dostarczający usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Grupa rozwijała się poprzez wzrost organiczny, a także w wyniku szeregu połączeń i przejęć zrealizowanych w ciągu ostatnich 25 lat. Początki Grupy sięgają 1991 r., kiedy to w Kaliszu i Gdyni utworzone zostały dwie niepowiązane ze sobą spółki. Firma oferuje odbiorcom telewizję cyfrową z wideo na żądanie (VoD), szerokopasmowy internet stacjonarny i mobilny, oraz usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej. Są jednym z pierwszych polskich dostawców usługi tripleplay, łączącej telewizję, internet i telefon w jednym pakiecie. Abonenci tripleplay odnoszą korzyści z korzystania z kilku usług w jednym pakiecie, płacąc mniej niż w przypadku poszczególnych usług zakupionych osobno. Abonenci usług pakietowych objęci są także dodatkowymi programami lojalnościowymi i promocjami. Realizują strategię aktywnej konsolidacji, budowy sieci kablowych w nowych rejonach kraju, a także akwizycje sieci innych operatorów. W efekcie na koniec 2017 r. liczba gospodarstw domowych znajdujących się w zasięgu sieci Grupy (HP) wynosiła ok. 1,7 miliona. Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko: Developer .NET (Mid / Senior) - platformy eCommerce

Obowiązki:
  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie systemów aplikacyjnych e-Commerce oraz ich integracja z pozostałymi systemami spółki
  • Współpraca z programistami w zakresie implementacji i standaryzacji systemowej
  • Współpraca z klientem biznesowym w ramach projektu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej przygotowanego rozwiązania
  • Zapewnienie jakości, optymalizacji i ciągłości produktowej wdrażanych rozwiązań
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu systemów rozproszonych
  • Umiejętności tworzenia aplikacji w technologii .NET
  • Znajomość HTML 5, CSS 3 (wraz z SASS/SCSS) z elementami RWD
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w pracy lub znajomość platform eCommerce
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Dobre zdolności interpersonalne, samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyka, telekomunikacja)
  • Dodatkowe atuty:
    • Znajomość zagadnień e-Commerce - SEM, SEO
    • Doświadczenie w pracy z jedną z platform: Hybris, SiteCore, Magento, Kentico
Wymagania:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • umowę o pracę
    • kontrakt B2B (płatny urlop i L4)
  • PREMIE! - Cenimy zaangażowanie, wyniki, kreatywność :)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju
  • Szkolenia rozwojowe, certyfikowane, warsztaty specjalistyczne, konferencje branżowe
  • Przyjazną i partnerską atmosferę
  • Praca w Łodzi (biuro niedaleko Manufaktury)

Oferta jest ważna jeszcze 1640 dni

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Developer .NET (Mid / Senior) - platformy eCommerce

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Developer .NET (Mid / Senior) - platformy eCommerce w miejscowości: Łódź. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Developer .NET (Mid / Senior) - platformy eCommerce Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Developer .NET (Mid / Senior) - platformy eCommerce , praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.