Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Senior .NET Developer

Data: 03-09-2019, do końca 1639 dni
Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie

Dla trójmiejskiego Software House posiadającego status Gold Partner Microsoft, rozwijającego się w wielu obszarach technologii takich jak telewizja hybrydowa,Big Data w biznesie oraz innych rozwiązaniach technologicznych poszukuje osoby na stanowisko: Senior .NET Developer

Obowiązki:
  • Rozwój zaawansowanego oprogramowania w branży TV/VOD
  • Praca przy wieloplatformowych projektach w technologiach: .NET Core, .NET Framework, Docker, Kubernates
  • Rozwijanie nowych oraz wspieranie istniejących projektów, napisanych z wykorzystaniem najwyższych standardów kodowania i projektowania obiektowego
  • Praca z bazami danych
  • Wsparcie w automatyzacji procesów CI z wykorzystaniem środowiska Gitlab oraz języków skryptowych
  • Rozwijanie i utrzymanie testów jednostkowych oraz integralnych
Wymagania:
  • Minimum 5 lat na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka C#
  • Bardzo dobra znajomość .NET, .NET Core, .NET Framework
  • Doświadczenie z Dockerem i Kubernates
  • Znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • Znajomość Gitlab, Bash
  • Znajomość języka angielskiego do swobodnej komunikacji w środowisku międzynarodowym
Wymagania:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Możliwość korzystania z platformy pluralsight

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Szukasz pracy jako Senior .NET Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Senior .NET Developer w miejscowości: Gdańsk. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Senior .NET Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior .NET Developer , praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.