Wyszukaj spośród 20268 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Mobile Software Developer (Android)

Data: 10-09-2019, do końca 1633 dni
Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie

Nasz klient to producent mobilnych i web rozwiązań wpierających sprzedaż, marketing i analitykę, które zaczął tworzyć już w 1998 roku. Dziś dostarczane są w modelu Cloud Computing, dzięki czemu autorskie oprogramowanie wspiera klientów docelowych w planowaniu, działaniu i analizowaniu tak jak chcą i gdzie chcą. Są także zintegrowani z dystrybutorami i mają dostęp do aktualnych i bezpiecznych baz danych. Firma zatrudnia ponad 100 osób i współpracuje z wieloma znanymi markami. Aktualnie potrzebujemy osoby na stanowisko: Mobile Software Developer (Android)

Obowiązki:
  • Wytwarzanie oprogramowania na urządzenia mobilne z systemem Android
  • Aktywny udział w projektach i spotkaniach projektowych
  • Tworzenie procesów oraz dobrych praktyk w zakresie wytwarzania oprogramowania
  • Rozwój warsztatu i umiejętności w zakresie rozwiązań mobilnych oraz rozwiązań opartych o inne języki programowania.
Wymagania:
  • Minimum 2 lat pracy na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość języka Java oraz Android SDK
  • Znajomość SQLite
  • Dobra znajomość wzorców projektowych, struktur danych oraz algorytmów
  • Znajomość technologii REST API, JSON
  • Umiejętność pracy z repozytorium GIT
  • Wykształcenie wyższe (Informatyka lub kierunki pochodne)
  • Samodzielność i świetna organizacja pracy
Wymagania:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (b2b/uop)
  • Pracę w najbardziej innowacyjnej firmie w sektorze
  • Możliwość rozwoju dzięki uczestniczeniu w ambitnych, innowacyjnych i zróżnicowanych projektach oraz szkoleniach
  • Dofinansowanie przedszkola, żłobka i wczasów "pod gruszą"
  • Dofinansowanie pakietu medycznego i karty Multisport
  • Nowoczesne, komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji.

Oferta jest ważna jeszcze 1633 dni

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Mobile Software Developer (Android)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Mobile Software Developer (Android) w miejscowości: Szczecin. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Mobile Software Developer (Android) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mobile Software Developer (Android) , praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Inne ogłoszenia pracodawcy

Quality Assistant Manager - remote job

Szczecin, zachodniopomorskie

SAP GRC Analyst/ Supervisor/Manager

Helpdesk z jęz. niemieckim - zdalnie

C/C Embedded Developer

Java Developer

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325
Zobacz więcej