Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Team Lead Frontend Developer @ Winged IT

Lokalizacja: Hamburg , Polska
Data: 12-09-2019, do końca 1632 dni

Salary: 70.0k-85.0k (UoP) EUR / year.

Requirements: JavaScript, Angular, CSS, HTML, English.

Tools: Agile.

Additionally: Training budget, Small teams, International projects, Modern office, No dress code.

Opis stanowiska

ESSENTIALS:

  • Location: com.nofluffjobs.posting.domain.LocationDescriptor@550c1b15
  • Start Date: ASAP
  • Salary (gross): 70.0k-85.0k (UoP) EUR / year
  • Category: Frontend
  • Company Size: 100+

REQUIREMENTS - MUST HAVE:

  • JavaScript
  • Angular
  • CSS
  • HTML
  • English
  • Team player
  • Communication skills
  • Leadership skills
  • Critical thinking
  • Problem solving
  • UI/UX understanding
  • Readiness to work in multicultural team
  • OOP architecture
  • MVC architecture
  • CI

REQUIREMENTS - NICE TO HAVE:

  • Git
  • TypeScript
  • jQuery
  • React
  • Proactivity
  • Recruiting experience

Szukasz pracy jako Team Lead Frontend Developer @ Winged IT

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Team Lead Frontend Developer @ Winged IT w miejscowości: Hamburg. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Winged IT lub Aplikuj na oferte pracy Team Lead Frontend Developer @ Winged IT Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Team Lead Frontend Developer @ Winged IT, praca w Hamburg dopasowana do Twoich wymagań.Winged IT praca.