Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Programista / Informatyk

Data: 12-09-2019, do końca 1625 dni
Lokalizacja: Żory , śląskie

Dla naszego klienta - międzynarodowej i innowacyjnej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista / Informatyk

Najważniejsze obowiązki:
  • programowanie oraz ulepszanie aplikacji magazynowych, produkcyjnych,
  • rozwijanie istniejących systemów i aplikacji, w tym połączeń EDI lub aplikacji HIT,
  • rozwój i utrzymanie oprogramowania do obsługi dokumentacji i zarządzania treścią,
  • wsparcie utrzymania infrastruktury IT,
  • nadzór nad bezpieczeństwem systemu IT.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowany kierunek - informatyka,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy z systemami zintegrowanymi, doświadczenie w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem języka C++, C#,
  • znajomość programów graficznych (np. Corel, Gimp),
  • min. komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • znajomość systemu Windows, Linux,
  • znajomość bazy danych Oracle.
  • Mile widziane:
    • znajomość Visual Studio 2010/2012/2016,
    • znajomość protokołu EDI.
Wymagania:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie motoryzacyjnej,
  • możliwości dalszego rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • dodatkowe benefity.

Szukasz pracy jako Programista / Informatyk

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Programista / Informatyk w miejscowości: Żory. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Talent Partners lub Aplikuj na oferte pracy Programista / Informatyk Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista / Informatyk, praca w Żory dopasowana do Twoich wymagań.Talent Partners praca.