Wyszukaj spośród 20268 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Frontend Software Engineer

Data: 02-10-2019, do końca 1611 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie

Nasz klient z główną siedzibą w Szwajcarii specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów transportowych oraz rozwiązań informatycznych dla sektora transportu publicznego. Ostatnie projekty związane są z autonomicznymi pojazdami w transporcie publicznym, które są już w końcowej fazie realizacji w Szwajcarii. Poza wrocławskim odziałem, firma posiada siedziby m.in. w Finlandii, Francji, Niemczech, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Danii, Arabii Saudyjskiej i RPA. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Front-end Software Engineer

Obowiązki:
  • Opracowywanie oprogramowania dla komputerów pokładowych pojazdów
  • Analiza wymagań i projektowanie oprogramowania na poziomie komponentów
  • Pisanie testów jednostkowych i testów integracyjnych w celu zapewnienia jakości oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania
  • Praktyczne doświadczenie z JavaScript'em
  • Praktyczne doświadczenie w jednym z framework'ów frontend"owych( AngularJS, Angular2+, ReactJS)
  • Dobre zdolności komunikacyjne
  • Gotowść do podruży
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowe atuty:
    • Dobra znajomość NodeJS
    • Dodatkowe umiejętności językowe
    • Praktyczna znajomość zasad programowania obiektowego
    • Praktyczna znajomość Java, C + + lub C # (z technologią .NET)
    • Silny nacisk na testy jednostkowe (Google Mock)
    • Znajomość metodologii SCRUM
Wymagania:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie przy umowie o pracę
  • Biznesowe wyjazdy do głównej siedziby w Szwajcarii z widokiem na największy wodospad w Europie-Rheinfall (2-3 razy w roku, dla osób chętnych)
  • Lekcje języka niemieckiego (na poziomie podstawowym lub średnio zaawansowanym) oraz języka angielskiego (na poziomie średnio zaawansowanym lub zaawansowanym)

Oferta jest ważna jeszcze 1611 dni

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Frontend Software Engineer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Frontend Software Engineer w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Frontend Software Engineer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Frontend Software Engineer , praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.