BI Engineer

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-10-2019, do końca 546 dni

BI Engineer
Warszawa
NR REF.: 1129269

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

BI Engineer

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Rodzaj umowy: kontrakt B2B (via Hays)

Stawka: 900-1000 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Projektowanie rozwiązań BI dla środowiska opartego o Hurtownię Danych Oracle i środowisko Hadoop
  • Analiza wymagań i proponowanie rozwiązań technicznych
  • Analiza danych źródłowych, projektowanie i modelowanie warstwy danych Hurtowni Danych
  • Udział w implementacji, nadzór nad realizacją rozwiązań
  • Nadzór nad rozwojem dokumentacji projektowej, technicznej i biznesowej
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne lub informatyczne
  • Co najmniej 5 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych
  • Umiejętności analityczne, doświadczenie w kontaktach z użytkownikami Biznesowymi
  • Umiejętności techniczne (Unix, Oracle, Hadoop)
  • Samodzielność i umiejętność skutecznego osiągania celów
  • Język angielski min. B2
Wymagania:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami

Szukasz pracy jako BI Engineer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: BI Engineer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub Aplikuj na oferte pracy BI Engineer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko BI Engineer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca.

Informacje o pracodawcy

HAYS IT & Telecom

Praca BI Engineer, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

RPA Developer

Warszawa, mazowieckie

Administrator Baz Danych

Integration Developer

Administrator AIX

Application Manager - retail

Praca w mieście

Warszawa 2712
Wrocław 1177
Kraków 1113
Katowice 778
Poznań 557
Łódź 418